Problémy společnosti Sazka gradují. Nyní ohlásila, že nemá na výhry. Konkrétně není schopna zaplatit šťastlivci, který v lednu vyhrál více než 100 milionů korun. Ředitel Hušák skončil v nemocnici, údajně kvůli vyčerpání organismu. Teď se navíc mluví o tom, že by snad Sazka měla přerušit dočasně přijímání dalších sázek, alespoň do doby, než získá další investice. To mi ale přijde více než podivné.

Přece z logiky aktuálních sázkových her Sazky vyplývá, že  by to mělo fungovat tak, že Sazka vybere sázky, něco si nechá, a zbytek rozdělí mezi výherce. Tak to alespoň laicky chápu. Z toho mi ovšem vyplývá, že provozování sázek rovná se prakticky zaručený příjem. Pokud by se příjem sázek zastavil, tak by také měl zastavit i příjem ze sázek. Jestli to tak skutečně je, nevím, spíš je mi divné, že z tohoto úhlu pohledu jsem zatím žádné komentáře nezaznamenal.


Žádný komentář k „Sazka nemá na výhry“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>